Posted inBaterie umywalkowe

Baterie Hansgrohe – jakość i styl w Twojej łazience

Baterie umywalkowe Hansgrohe

Baterie Hansgrohe to produkty renomowanej niemieckiej marki, która od ponad 120 lat zajmuje się produkcją armatury łazienkowej i kuchennej. Baterie Hansgrohe wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, trwałością i niezawodnością, ale także nowoczesnym wzornictwem i innowacyjnymi technologiami, które zwiększają komfort i oszczędność wody.

Rodzaje baterii Hansgrohe

Baterie Hansgrohe można podzielić na kilka rodzajów w zależności od miejsca montażu i sposobu obsługi:

  • Baterie umywalkowe – montowane na umywalce lub na blacie, służą do regulacji strumienia i temperatury wody w strefie umywalki. Baterie umywalkowe Hansgrohe są dostępne w różnych wysokościach, kształtach i stylach, dzięki czemu można dopasować je do każdej umywalki i aranżacji łazienki. Niektóre modele mają funkcję CoolStart, która automatycznie oszczędza ciepłą wodę, uruchamiając ją tylko przy ustawieniu dźwigni na ciepło.
  • Baterie prysznicowe – montowane na ścianie lub podtynkowo, służą do regulacji strumienia i temperatury wody pod prysznicem. Baterie prysznicowe Hansgrohe mogą być obsługiwane za pomocą jednej dźwigni, dwóch uchwytów lub przycisku Select, który pozwala na intuicyjne przełączanie między różnymi rodzajami strumienia wody. Niektóre modele mają funkcję EcoSmart, która ogranicza zużycie wody do 9 litrów na minutę bez utraty komfortu.
  • Baterie wannowe – montowane na wannie, na ścianie lub podtynkowo, służą do regulacji strumienia i temperatury wody w wannie. Baterie wannowe Hansgrohe mogą mieć dodatkowo funkcję prysznica ręcznego lub deszczownicy. Niektóre modele mają funkcję AirPower, która wzbogaca wodę powietrzem, tworząc miękkie i puszyste krople.
  • Baterie bidetowe – montowane na bidecie lub na blacie, służą do regulacji strumienia i temperatury wody w strefie bidetu. Baterie bidetowe Hansgrohe są dostępne w różnych wysokościach, kształtach i stylach, dzięki czemu można dopasować je do każdego bidetu i aranżacji łazienki.

Przykład produktu ze sklepu Porcelanico.pl

Jednym z przykładów baterii Hansgrohe jest bateria umywalkowa Vernis Shape z linii Modern. Jest to bateria o prostolinijnym wzornictwie i eleganckim chromowanym wykończeniu. Ma jednouchwytową obsługę z funkcją CoolStart i perlator QuickClean, który ułatwia usuwanie kamienia. Ma także wysoką wylewkę o wysokości 230 mm, co zapewnia dużo przestrzeni pod baterią. Jest to bateria idealna do nowoczesnych łazienek z umywalkami nablatowymi lub wolnostojącymi.

Bateria umywalkowa Vernis Shape można kupić w sklepie Porcelanico.pl za 699 zł. Sklep oferuje szeroki wybór baterii Hansgrohe oraz innych produktów łazienkowych i kuchennych. Sklep gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. Można także skorzystać z opcji rat lub zwrotu towaru w ciągu 14 dni.

Podsumowanie

Baterie Hansgrohe to produkty, które łączą jakość, funkcjonalność i estetykę. Baterie Hansgrohe są dostępne w różnych rodzajach, kształtach i stylach, dzięki czemu można je dopasować do każdej łazienki i kuchni. Baterie Hansgrohe mają także wiele innowacyjnych technologii, które zwiększają komfort i oszczędność wody. Baterie Hansgrohe można kupić w sklepie Porcelanico.pl, który oferuje szeroki wybór produktów, korzystne ceny i sprawdzoną jakość.

Jeśli szukasz baterii, które będą służyć Ci przez lata, nie zawiedziesz się na bateriach Hansgrohe. Baterie Hansgrohe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i poddane rygorystycznym testom. Baterie Hansgrohe mają także 5-letnią gwarancję producenta, która potwierdza ich niezawodność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *